پنل سهامداران
نظر سنجی
نظر شما در مورد کيفيت اين وب سايت چيست ؟

FFS


 
  • واحد تولیدی فیلم سه لایه پلی اتیلن FFS، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین پیشرفته ترین ماشین آلات تولید فیلم سه لایه پلی اتیلن (Windmoeller & Hoelscher) با ظرفیت 2400 تن در سال آماده همکاری با صنایع مرتبط‌‌ می‌باشد.

 
 

PE WAX
مشخصات فنی

 
  • واحد تولیدی پرک واکس پلی اتیلن سنگین LMP(PE WAX FLAKE) از دیگر محصولات کارخانجات زیر مجموعه تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند‌‌ می‌باشد که به بهره برداری رسید.
  • این محصول جهت بهبود فرایند پذیری و همچنین افزایش خواص محصولات تولیدی در صنایع پایین دستی پتروشیمی مانند صنایع تولید پلیمرهای مهندسی، افزودنیهای PVC، چسب های HOT MELT  و ... کاربرد وسیعی دارد. شایان ذکر است که شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند به همراه پتروشیمی مهر و ایلام، جزء سه واحد تولیدیی هستند که در کشور قادر به تولید این محصول‌‌ می‌باشند.

Petrak Anti Freeze 
  • با توجه به راهبرد شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند در خصوص تولید محصولات با بالاترین کیفیت و استاندارد در کشور بنا به برنامه ریزی انجام شده در سال 1393، واحد تولید ضدیخ این شرکت به همت همکاران فنی و توانمندی موجود در شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی با ظرفیت 12000 تن در سال با نام تجاری پتراک،به بهره برداری رسید.
  • استفاده اختصاصی از  MEG (ON GRADE) تولیدی شرکت پتروشیمی شازند(اراک) به همراه باکیفیت ترین افزودنی های(اروپایی) از نقاط قوت محصول تولیدی‌‌ می‌باشد

 مشخصات فنی
 
 
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند می باشد.
شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند
 

  تلفن تماس:
  82122910-13 (21) 98
  دورنگار: 82122914  (21) 98
  آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان تابان
  پلاک 68، ساختمان پتروشیمی شازند، طبقه 4