پنل سهامداران
نظر سنجی
نظر شما در مورد کيفيت اين وب سايت چيست ؟

شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند
قدردانی مدیرعامل محترم از سهامداران
به­ نام خدا
با سلام و احترام ؛
در راستای اهداف و سیاست گذاری های تعاونی­های کشور، یکی از نکات مهم و برجسته که با موفقیت تعاونی ارتباط مستقیم دارد حضور همه جانبه و مشارکت صمیمانه سهامداران در فعالیت­های تعاونی است.
بدین سبب است که با تاییدات الهی شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند در حیات دو ساله خود توانسته است به قله­ های بلندی در کسب افتخارات کشوری و استانی نائل گشته و برند خود را به شکوفائی برساند و به توفیقاتی در انجام فعالیت­های مختلف، اعم از تولیدی، خدماتی و بازرگانی دست یابد.
کسب رتبه تعاونی برتر ملی در دومین سال تاسیس و نیز کسب رتبه تعاونی برتر استانی در دو سال پیاپی از دستاوردهای این همراهی شایسته بوده است که لازم     می­ دانم ضمن عرض تبریک صمیمانه خود جهت دستیابی به این افتخارات، از حضور فعال اعضاء محترم در برگزاری جلسات متعدد مجمع عمومی و نیز حضور مسئولانه یکایک سهامداران محترمی که در جلسه روز دوشنبه مورخ 23 / 06 / 94 در محل آمفی تئاتر با همدلی و همراهی  کارگروه موضوع زمین ونوش، این مطلب باقیمانده از مجمع عمومی را به خیر و صلاح همه سهامداران (به یاری خداوند منان) به پایان بردند، تشکر و قدردانی نمایم.
ضمناً به اطلاع کلیه سهامداران گرامی می­رسانم، مجموعه همکاران ستادی تعاونی سعی خواهند نمود تا به مناسبت عید سعید قربان سود سهام متعلقه (مصوب مجمع عمومی) را تا روز اول مهرماه 94 به حساب همه شما عزیزان واریز نمایند. امید که در سایه خدمت بهتر بتوانیم رضایت بیشتر را ایجاد نماییم.

 
حسین صفری
 مدیرعامل
تاریخ درج : سه شنبه ۳۱ شهريور ماه ۱۳۹۴ ساعت 13:36
کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند‌‌ می‌باشد.
شرکت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازند
 

  تلفن تماس:
  82122910-13 (21) 98
  دورنگار: 82122914  (21) 98
  آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان تابان
  پلاک 68، ساختمان پتروشیمی شازند، طبقه 4
admintshpc.irtshpc.ir - فساحز.هق - صصص.فساحز.هق